Mistr basů Vágner skončil s otravou ve špitále!

Nesnesitelné bolesti břicha a celková slabost. Přesně to už nějakou dobu trápilo muzikanta Karla Vágnera (75). Ten ale nechal vše dojít tak daleko, že ho na poslední chvíli musela záchranka s otravou krve odvézt do nemocnice.

„Tatínek má celkovou sepsi organismu,“ oznámila jeho stav Vágnerova dcera, zpěvačka Tereza (25). Muzikant tak musel odmítnout několik dlouho plánovaných společenských akcí. Testy ukázaly, že se jedná o nějaké nepříjemné bakterie, a všechno by už mělo být den ode dne lepší.

Také vás může zajímat ...

Živě se mu tak vybavila doba, kdy bojoval o vlastní život po nebezpečné autonehodě. „Proklepli mě ze všech stran, sono, krev, tak důkladnou prohlídku jsem ještě nezažil,“ líčil svůj pobyt v nemocnici Karel, kterému na oplátku donesla dcera až do postele svůj ultrazvuk, protože je zrovna v 6. měsíci těhotenství.

Bude to pro budoucího dědečka dostatečná motivace na brzké uzdravení?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...