Návrat Pilarové nevyšel, zkolabovala

Opravdu je s podivem, kolik hudebních interpretů trpí představou, že bez nich by se populární scéna zhroutila, a spěchají po úraze či nemoci zpět na scénu, patrně s pocitem nezdolného hrdiny.

Tentokrát uspěchala svůj návrat zpěvačka Eva Pilarová (79), která po zlomenině ramene a stehenní kosti a vleklých pooperačních komplikacích považovala za nutné cestovat z Prahy do Hlučína a zde vystupovat s dětským souborem Sluníčko. Zde bohužel odzpívala jen dvě písničky, udělalo se jí nevolno a sanitka ji převezla do nemocnice v Porubě. Na vině byl prý nevyrovnaný krevní tlak.

Také vás může zajímat ...

Eva pak musela svému lékaři slíbit, že pokud bude vystupovat, tak jen v Praze a nejbližším okolí, čtyřistakilometrové „výlety“ už opravdu nejsou pro ni.

Snad tedy aspoň Vánoce s manželem Janem Kolomazníkem (66) bude mít legendární „Pilarka“ klidné…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama