Nechá bratra, aby ho zničil alkohol?

Herečka Tereza Brodská (49) měla dlouho se svým bratrem Markem Brodským (58) napjaté vztahy. On teď otevřeně promluvil o své závislosti na alkoholu. Pomůže mu Tereza ji překonat, nebo ho v tom nechá vykoupat?

Seriálová herečka Tereza Brodská (49) to vůbec nemá jednoduché. Snaží se pomáhat své slavné matce a herečce Janě Brejchové (77), která už dlouho žije v LDN v pražském Motole, a do toho má starosti se svým nevlastním bratrem Markem Brodským (58).

Také vás může zajímat ...
Tereza s manželem Herbertem Slavíkem.

Skončili spolu

Oba dva totiž po svém otci Vlastimilu Brodském (†81) zdědili sklony k depresím, které u legendárního herce byly všeobecně známy. Jenže Tereza se s tím snaží více méně bojovat, ale to se o jejím bratrovi říct nedá.

Hodí konečně všechny spory za hlavu?

Nejen, že si z toho dělá legraci, ale ještě zavtipkoval o tom, že jediný rozdíl mezi ním a otcem je, že on se ještě nezabil. „Na to se nedá říct nic jiného, než že je to debil,“ vykřikovala tehdy Tereza.

Pomůže mu?

Vzhledem k tomu, že má Marek dlouhá léta problémy s alkoholem, rozhodl se se závislostí bojovat. Alkohol tak nahradil lékem Antabus, který je však velmi nebezpečný. Když totiž nebude mít pevnou vůli a prášky se napije, hrozí mu i smrt v důsledku zástavy dechu.

A sám přiznává, že se bojí, že mu jeho odhodlání nevydrží. Není tedy na čase, aby se Tereza pokusila zakopat válečnou sekeru a bratra podpořila?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...