Nela Boudová: Vyhledává nebezpečí

Tam, kam by se mnozí nevydali ani za milion, vyráží NELA BOUDOVÁ (50) s obrovským nadšením. Herečka si libuje v destinacích, které jsou častým cílem teroristických útoků. „Vůbec se nebojím, ale zároveň to nikomu nedoporučuji. To si musí každý zvážit sám, jak to cítí,“ svěřila se Nela, která prý spoléhá na to, že ji na cestách ochraňuje anděl strážný.

Navíc si pochvaluje, že právě v těchto nebezpečných místech, kde kolikrát k útoku došlo, je pak liduprázdno, což se prý vyplatí. „V Egyptě jsem navštívila Údolí králů a Karnak, kde nás bylo všeho všudy asi dvacet turistů,“ vzpomíná herečka, kterou od návštěvy Egyptu neodradil ani fakt, že 14 dní před jejím příjezdem tam bylo postříleno několik turistů.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...