Nemocná neteř odhalila pod lesní půdou strašné tajemství!

Odmítala se z toho místa hnout, třásla se a ukazovala rukou pod sebe!

To, co nevidíme očima, můžeme vycítit šestým smyslem. A někdy to bolí.

Lidé, kteří mají nějaký psychický handicap, bývají často velmi vnímaví, víc než ostatní. Přesvědčila mě o tom moje neteř Simona.

Také vás může zajímat ...

Myslela jsem, že má záchvat

Už od doby dospívání měla Simona vážné duševní problémy a musela být několikrát umístěna v léčebně. To se opakovalo i v dospělosti. Po jednom jejím propuštění mě její matka – moje sestra – požádala, jestli bych si na pár letních dnů nevzala Simonu k sobě. Bydlíme na venkově, uprostřed lesů a klidné prostředí by prý neteři určitě prospělo.

Neměla jsem s tím problém a tak Simona na týden přijela. Druhý den jsme se společně vydaly na procházku do lesa. Toulaly jsme se i po místech, kudy už jsem dávno nešla. Na jednom takovém místě, kde kvůli stromům bylo skoro neustálé šero, se neteř zastavila a začala se chovat podivně. Odmítala se pohnout z místa, třásla se a začaly jí téct slzy.

Myslela jsem si, že má nějaký záchvat, ale Simona byla jen vystrašená a neustále ukazovala rukou pod sebe se slovy „tam dole“.

Poklad to nebyl

Dalo mi hodně práce Simonu z lesa odvést. To místo, kde téměř došlo k jejímu zhroucení, jsem si zapamatovala. Mluvila jsem o tom s manželem. Později, když neteř odjela, jsme se tam vypravili. Manžel tvrdil, že se tam třeba skrývá poklad a neváhal s sebou vzít rýč a lopatu. Skutečnost byla ale mnohem hrůznější. Pod lesní půdou jsme objevili lidskou kostru!

K nálezu jsme samozřejmě přivolali policii. Vyšlo najevo, že se jedná nejspíš o oběť nějakého zločinu, ale už nejméně půl století starého. Totožnost pohřbeného člověka ani okolnosti jeho smrti se nezjistily. Simoně jsem o tom nálezu raději nic neříkala, protože by se na ní taková informace mohla podepsat.

Běhá mi ale mráz po zádech vždy, když si vzpomenu, jak neteř na tom místě stála a jak stoprocentně vnímala, že se tam kousek pod zemí skrývá něco zlého.

Edita M. (50),Vysočina

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...