Nevinné lži, nebo pravda

Říkáte o sobě, že jste pravdomluvná? Lhát se nemá, ovšem ruku na srdce. Kdo může skutečně říct, že se nikdy nedostal do situace, kdy mu malá lež přišla přece jen vhod? A v čem, my ženy, lžeme nejvíce? A proč?

– Ještě je mi čtyřicet… Každá žena touží být mladá, řeší svůj věk. A velmi často si na letech ubírá. To ale nikomu neuškodí. Jen je to někdy úsměvné.

– Vážím stejně jako na střední. Další choulostivé téma, kterým se ženy zaobírají dennodenně. Často si nechtějí přiznat ani kilogram váhy navíc a proto tvrdí, že jejich váha se už léta nehýbe. Ale nikdo není slepý.

– Měla jsem před tebou jen dva partnery. Zatajování partnerů patří k oblíbeným ženským disciplínám. Ale je to celkem pochopitelná lež. Proč hned vytahovat všechny karty na stůl, že?

Také vás může zajímat ...

– Jo, už jsem byla. Když přijde řeč na sex, mohou si ženy s muži hrát jako kočka s myší. A oni jim to „baští“. Jde o nejčastější lži, na které někdy u každé ženy dojde. Ale, je to neškodné.

– Nejsem na sladké. Občas se snažíte před partnerem i kamarádkami dělat lepšími, než ve skutečnosti jste. Vede vás k tomu touha touha po dokonalosti bez prohřešků. A nevidíte si přitom na špičku nosu. Tak tady pozor!

– Ne, ta kabelka není nová. Přehnala jste to s nákupy a bojíte se doma přiznat. Výhoda je, že chlapi vám boty či kabelky nepočítají.

– To auto mi někdo odřel. Držíte se hesla zatloukat, zatloukat a zatloukat. Mužům totiž na autech záleží podle vás až příliš. Určitě by ten váš ztropil scénu, že jste nemožná. A auto už je stejně odřené. Ať to udělal kdokoli. Tak co.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...