Ochutnejte dipy k masu

Z modrého sýru

Nachystáme si 100 g sýru s modrou plísní, rozdrobíme ho do misky, pak ještě promačkáme spodní stranou vidličky. Vmícháme 140 g zakysané smetany, 2 lžíce domácí majonézy a dochutíme citronovou šťávou.

Také vás může zajímat ...

Podáváme nejlépe k pečeným kuřecím křídlům. Z grilovaných paprik Rozpálíme gril. Připravíme si 4 červené papriky, položíme je na mřížku rozpáleného grilu. Papriky grilujeme ze všech stran, dokud nezačne slupka černat.

Pak přemístíme do mísy, přikryjeme potravinovou fólií a necháme 5–10 minut zapařit. Z paprik odstraníme semeník a stáhneme ogrilovanou slupku. Vložíme do stolního mixéru a přidáme 3 lžíce olivového oleje, 3 sušená rajčata, 1 stroužek česneku, 3 snítky oregana a sůl a pepř dle chuti. Mixujeme, než se všechny suroviny spojí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...