Olga Šípková (47) Ztrácí chuť do života

To se nemělo stát. Mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková (47) loni opustila StarDance překvapivě brzy. Živá duše to nečekala, světová jednička v aerobiku měla naději na vítězství.

Soutěži se rozhodla mnohé obětovat, je nejen ctižádostivou sportovkyní, ale v prvé řadě manželkou, matkou a cvičitelkou stovek nadšených žen. Kromě toho veřejně promluvila o tíživých psychických problémech, které ji už léta sužují.

Poté, co v aerobiku dosáhla nejvyšší mety, cítila stoupající tlak. Absolvovala fotografování, natáčení, rozhovory. Nejdřív se necítila ve své kůži, později ji showbyznys začal doslova válcovat. Jakousi pomyslnou poslední kapkou byly problémy s prvním „fitkem“ v pražských Holešovicích.

Když Olga s manželem splatili všechny úvěry a studio mohlo začít vydělávat, smetly ho povodně. Několik let pak nešťastná cvičitelka bloumala v začarovaném kruhu, byla negativní, depresivní, unavená. Skončila na psychiatrii, užívala velké množství léků.

Také vás může zajímat ...

Uběhla řada let, křehká psychika se zpevnila. Ale co se stane teď, když nespravedlivě a nesmyslně opustila soutěž, ačkoli počítala s výhrou? Dřina, odhodlání, opětovný tlak showbyznysu, pocit křivdy a prázdnoty – co to se zklamanou Olgou udělá?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...