Ostře se obula do „svého“ seriálu!

V nekonečném seriálu Ulice hraje herečka Ilona Svobodová (58) několik dlouhých let. Není proto divu, že už jí některé věci vadí. Ale to, co řekla, mnohé fanoušky nemile zaskočilo! Vypadá to, že zapomněla, že jí tato práce přináší nejen popularitu, ale i pěkný balík peněz! „Divák je zvyklý, že se potkáváme skoro každý večer v Ulici. Je to určitá nesvoboda a vadí mi to.

Bere mi to soukromí a osobní život,“ řekla herečka. Ale s něčím takovým se snad už mohla smířit a nepříjemných fanoušků si přestat všímat! Ovšem ve svých slovech šla ještě mnohem dál! „Je to fabrika, to je pravda, ale má to řád, a kdyby to na place mezi námi vzájemně nefungovalo, tak už tam nejsem,“ obula se do seriálu se vší vervou. Jaké k tomu má skutečné důvody?

Také vás může zajímat ...

Práce v úspěšném seriálu ji nenaplňuje? Netouží po změně?

Přece jen jsou její reakce dost zvláštní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...