Pavel Nový nedobrzdil a zranil autem dvě ženy

Představitel drsných chlapáků a celoroční nositel šortek, herec Pavel Nový (69), opět jednou usedl za volant a šťastný z toho nebyl ani on, ani ostatní účastníci silničního provozu.

Když před ním na semaforu v Radlické ulici v Praze 5 před přechodem pro chodce zastavily dvě ženy ve Škodě Yeti, Pavel nedobrzdil svůj vůz a zezadu to do nich napral v poměrně velké rychlosti.

Také vás může zajímat ...

Byla to rána jako z děla a obě ženy musely být na místě hned ošetřeny, později je sanitka stejně ještě odvezla do nemocnice, naštěstí jen s lehčími zraněními. Oproti tomu se pak známý herec zádumčivě procházel kolem místa nehody, takže vyvázl patrně bez boulí.

Hůř je na tom jeho Volkswagen Touran, který má příď doslova na cucky, zatímco Yeti vyhlíží celkem v pohodě. Policie zatím zkoumá míru zavinění, ale je zřejmé, že sportovci Pavlovi už všechny reflexy nefungují tak rychle, jako tomu bylo dřív.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...