Pavol Habera: Přichází o fanoušky

Zpěvák Pavol Habera (56) býval idol žen. Sympaťák, kterého fanynky milovaly pro jeho charisma. Habera si mohl užívat pochlebování a obdivu. Dokonce si ho v soutěži SuperStar s nadšením vybírali soutěžící jako hlavního kritika, i když měl v porotě pověst kata.

Nejspíš právě kvůli tomu ale začal na přízeň svých fanoušků hřešit. Nejspíš mu sláva stoupla do hlavy a dostal pocit, že jen on má patent na rozum. Po soutěžících začal šlapat víc a víc. Jakoby si přímo užíval, že může ztrémované a vyplašené mladé lidi ponižovat a zesměšňovat je před celým národem.

Také vás může zajímat ...

Už nešlo jen o jemně peprné poznámky. Komentoval nejenom jejich vzhled, utahoval si i z jejich oblečení, vzhledu… Byl prý i případ, kdy se jeden ze soutěžících z jeho krutých slov zhroutil. Neunesl ten psychický tlak.

Jenomže to všechno se teď Haberovi vrací jako bumerang. Lidé se k němu po jeho výstupech v soutěži obrací zády. „Chování porotců nemá úroveň. Stydím se za jejich chování,“ mířila jedna divačka právě k Haberovi.

„Otřesná úroveň tento rok. Mám pocit, že hodnotí vzhled účinkujících víc než zpěv. A ty komentáře… Hrůza,“ opřela se do zpěváka jiná žena. Nejspíš by měl lídr kapely Team ukázat opět přívětivější tvář. Dřív, než takto svou popularitu definitivně pohřbí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...