Po slavném DiCapriovi pojmenovali brouka

Nejdřív Oscar, teď chrobák. Známý americký herec Leonardo DiCaprio (43) se před dvěma lety dočkal nejen dlouho vysněného ocenění za hlavní roli, ale momentálně ještě zabodoval v oblasti biologie.

Vědci totiž u jednoho vodopádu v Malajsii objevili nový druh malého černého broučka a protože sexy idol sám vlastní ekologickou organizaci, do které za dobu její dvacetileté existence investoval přes třicet milionů dolarů, nese jméno Grouvellinus leonardodicaprioi. A jeho oslava na sebe nenechala dlouho čekat.

Také vás může zajímat ...

Herec si kromě skleničky šampusu se svou současnou milenkou modelkou Camilou Morrone (20), dokonce změnil na svém facebookovém profilu fotku za černého brouka, na což jeho fandové po celém světe reagovali vtipně. „Leo, ty opravdu dokážeš zahrát cokoliv,“ zněla slova chvály a díků. Není tak pochyb o tom, že se Leo snaží svůj úspěch na poli showbyznysu splatit jinak – ochranou přírody.

A nutno podotknout, že mohl v hmyzí říši dopadnout daleko hůř.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...