Přinutila Gondíková svého partnera k žádosti o ruku?

Herečka se vymlouvá, že šlo jen o legraci!

Na dotaz, zda tím nechtěla Jiřímu něco naznačit, nesouhlasně zavrtěla hlavou.

Herečka a moderátorka ADÉLA GONDÍKOVÁ (43) využila posledního představení muzikálu Mam- ma Mia!, aby si se svým partnerem JIŘÍM LANGMAJEREM (50) vyřídila osobní věci. Alespoň tak její zvláštní gesto na mnohé zapůsobilo.

Pouhá legrace

Přímo na jevišti si na něm vynutila žádost o ruku, a to i přesto, že se s proslulým sukničkářem do- mluvili, že svatbu řešit ve svém vztahu nebudou. Ve chvíli, kdy Langmajer žádal na jevišti DANIELU ŠINKOROVOU (44) coby hlavní hrdinku Donnu o ruku, Adéla využila situace a stoupla si před ni! Chtěla tím snad dát svému partnerovi najevo, že na podobné gesto už nějaký ten rok marně čeká?

Také vás může zajímat ...

„Derniéry jsou uvolněnější a dělají se často naschvály pro pobavení diváka,“ okomentovala své chování Gondíková s tím, že šlo jen o vtípek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...