Přizná, že podváděl nebo ne?

Proslýchá se, že muzikálový herec a zpěvák skupiny Kabát Josef Vojtek (53) si zadělal na pořádný problém. Známý bouřlivák s typickým chraplavým hlasem se prý scházel skoro každé pondělí s manažerkou zpěvačky Kamily Nývltové (29) s tím, že s ní prý pracuje na novém cédéčku.

Jeho krásná blonďatá třetí manželka Jovanka Vojtková (39) asi zřejmě nic netušila. Ta už se prý nechala slyšet, že nebude tou, která by se nechala podvádět, a klidně se rozvede. V takovém případě je to samozřejmě dost pravděpodobné.

Také vás může zajímat ...

O zpěvákovi se ví, že se nikdy dámské společnosti nevyhýbal. Josef má každopádně s rozvody bohaté zkušenosti. Se čtyřmi ženami má pět dětí, ženatý byl třikrát. S Jovankou jsou spolu devět let a mají Jak dopadnou dohady syny Adama a Alberta.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama