Proč řekla Gregorová NE na další společnou dovolenou?

Měla to být naprosto dokonalá romantická dovolená mezi vrcholky vysokých hor. Aspoň tak si to maloval Ondra. Místo toho ale herečka a bývalá principálka Hana Gregorová (65) poslala svého o dvaatřicet let mladšího milence Ondřeje Koptíka (33) pryč pouze s jeho dvěma dětmi a ona zůstala nakonec doma sama.

Proč to udělala? Je konec jedné velké lásky? Samá voda! Podle svých vlastních slov se prý nejvíc bála toho, že tam na ni její drahá polovička ušije nějakou boudu, stejně jako tomu bylo při jejich nečekaných zásnubách, kdy ji Ondra v pokleku žádal právě po podobném výšlapu.

„Ondřej mě o ruku žádá každý druhý den, ale já už se tomu jenom směju,“ bere celou situaci s nadhledem Hana. Ta se obávala, že by na další společné dovolené mohl čekat už rovnou připravený farář a Ondra v nažehleném smokingu se svatebními šaty pro Hanku v ruce. Jak dlouho zvládne Hanka ještě kličkovat a odolávat? Vyhýbat se Ondrovým návrhům je, jak se tak zdá, čím dál tím větší fuška!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...