Radim Fiala : V dětství prožil skutečné peklo!

Otčím ho mlátil jako žito!

Jeho pravý táta v očích veřejnosti působí jako tyran a despota.

Málokdo o něm ví, že v dětství neskutečně trpěl! Při jednom z nedávných rozhovorů se totiž populární herec RADIM FIALA (46) rozpovídal o svém nevlastním otci. „Byl ke mně docela tvrdej. Mlátil mě jak nezralý žito,“ odtajnil něco ze svého soukromí, které si jinak tak bedlivě střeží. Prý měl spartánskou výchovu a náhradní otec ho nutil pra covat na poli od nevidím do nevidím.

Co je ale zarážející, je skutečnost, že všichni si teď myslí, že je Fiala lhář.

Proč?

Tají, že má dva otce

Také vás může zajímat ...

Při nedávném rozhovoru totiž tvrdil, že peklo ze života mu dělal otec, ale už neuvedl na pravou míru, že nešlo o biologického otce, ale otčíma. A tak jeho skutečný otec SVATO PLUK FIALA (71) kvůli němu dost trpí. „Dozvěděl jsem se o sobě takové věci, že mi z toho vstávají vlasy hrůzou na hlavě.

Je to už poněkolikáté, jednou mě pohřbil, jindy tvrdil, že žiju v Jižní Africe,“ zoufá si jeho pravý táta. Dělá to snad herec jemu naschvál? Proč vždy zapomene zmínit, že má vlastně dva otce? U diváků by se mu lži mohly krutě vymstít a jeho oblíbenost by mohla značně utrpět a začít klesat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...