Režisér Klein: Další Básníci? Už ne…

Filmová série o Básnících, kterým chutná život, neztrácejí naději a čekají na zázrak se zastavila na šestém dílu a podle toho, jak se vyjádřil režisér Dušan Klein (77), už noví nepřibudou.

Také vás může zajímat ...

Vzhledem k věku se už na „sedmičku“ necítí a i kdyby byl nový nápad, už by ho přenechal svým někdejším studentům z FAMU. Jenomže filmový Kendy alias David Matásek (54) je k takovému řešení skeptický: „Neumím si představit, že bychom to točili s někým jiným. Do toho bych ani nešel, to je blbost. Ztratilo by to poetiku.“

Čas je opravdu neúprosný, a i kdyby scénárista Ladislav Pecháček (76) měl teď hned nějaké nápady na nový námět, musel by zohlednit, že už by i Kendy se Šafránkem Pavlem Křížem (55) byli už na prahu penze. Než se sežene producent a zejména peníze, to také trvá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...