Roman Vojtek: Nečekané změny

Je pro něho luxus důležitější než zdraví?

Láska s mladičkou kolegyní Petrou Vraspínovou (29) mění Romana Vojtka (45) k nepoznání. Zatímco předtím byl téměř usedlým tátou o drodiny, teď je z něho bláznivý puberťák. Dřív trávil veškerý čas hlavně s dcerou Editkou (6) a Benediktem (2).

Po boku přítelkyně Petry, za kterou vyměnil svou manželku a matku svých dětí, Terezu (46), jakoby mu narostla křídla a chtěl si užívat, co to dá. Dětem je stce pořád svědomitým tátou, ale jakmile se ratolestem ztratí z dohledu, na řadu přijdou divoké barové dýchánky, které se protahují dlouho do rána.

„Roman je teď výborný večírkový parťák, na oslavě našeho kamaráda s námi vydržel v baru až do rána,“ pochvaloval si jeden mladý začínající herec, který před nedávnem oslavil osmnáctiny. Sociální síť pak Vojtek plní bláznivými selfie se svými známými a kolegy.

Také vás může zajímat ...

A chytají ho i nespoutané cestovatelské choutky. Naposledy se svou láskou vyrazil na romantickou dovolenu do Barcelony, kde opět nedali ránu bez selfie tyče a všechno šlo rovnou na Facebook. Chápeme, že vedle své přítelkyně Vojtek omládl, ale že by se vrátil rovnou do věku teenagerů?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...