Sandra Pogodová: Zajíčci ji neberou

Mladého, krásného a svalnatého chlapa by SANDRA POGODOVÁ (43) rozhodně mít doma nechtěla. Proč?

S kým randí?

Také vás může zajímat ...

Ačkoli herečka ve svém věku určitě není na odpis, s mladšími muži než je ona, by neztrácela čas! Podle ní se chlapi ve třiceti i pětatřiceti teprve hledají a ona prý tady není od toho, aby si s nimi toto jejich náročné období měla procházet.

„Ať si to s nimi užije někdo mladší,“ má jasno Sandra. Také by rozhodně nechtěla spoléhat na to, že by si mohla mladšího partnera upravit k obrazu svému. Znamená to tedy, že má po svém boku zralého chlapáka, který dobře ví, co od života chce? „Po čtyřicítce si umím zjednat věci sama,“ oznámila tajemně zrzavá herečka a kulatně se tak odpovědi, zda je sama, nebo ne, vyhnula.

Pogodová si totiž své soukromí bedlivě střeží a kvůli tomu dokonce nemá, na rozdíl od mnoha svých kolegů, ani založené profily na sociálních sítích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...