Šárka Rezková: Opět musela do blázince

Čeká ji drsná léčba

Snad se brzy potíží jednou provždy zbaví.

Zpěvačka ŠÁRKA REZKOVÁ (46), vdova po tragicky zesnulém králi české country JIŘÍM BRABCOVI (†63), se ani 14 let po jeho sebevraždě nemůže zbavit maniodepresí. Přestože už rok žije se svým novým partnerem v Holandsku, ani změna prostředí jí nepomohla a dávná tragédie zesnulého manžela ji stále straší.

Koncem ledna se proto vrátila do Čech a zamířila rovnou do léčebny, kde se svěřila do rukou odborníků. „Máňa zase udeřila,“ řekla Rezková o své nemoci. „Nastupuju do léčebny, kde mi budou dávat další elektrošoky,“ dodala. Brabec, s nímž měla zpěvačka dvě děti, spáchal v roce 2003 sebevraždu kvůli velkým dluhům a Rezková pak musela čelit velkému nátlaku věřitelů a lichvářů.

Od té doby vdova trpí vážnými psychickými problémy a už několikrát musela být umístěna do léčebny. „Štve mě to! Mám před sebou spoustu práce a tohle mě zdržuje,“ říká zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Přátelé vdovy stále doufají, že se její stav natrvalo zlepší a pobyty v léčebně do budoucna už nebudou potřeba.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...