Simona Krainová: Kráska v nesnázích

Těžko tomu uvěřit, ale dokonce i modelka Simona Krainová (44) naříká, že nemá co na sebe. Když je pozvaná na významnou společenskou akci, chce se jí volat o pomoc, neví si rady.

Otevře skříně jednu po druhé a má děsivý pocit, že uvnitř není nic, co by si mohla obléknout. V tu chvíli nastupují její stylisti, kterým říká armáda spásy, a něco v jejím šatníku prostě vždycky najdou a všelijak zkombinují, anebo běží do oblíbeného butiku.

Také vás může zajímat ...

Modelka je ráda, že je má. Ale když chodí po obchodech, tak nejraději sama. Nakupování oděvů je pro ni určitým druhem psychoterapie. Ostatně synové Bruno (4) a Max (6) by s ní ani do obchodů jít nemohli, bývají divocí a dávají krásce zabrat.

Výchova chlapců je podle Simony náročná. Celá věda je například naučit je jíst příborem či dávat pozor, aby na sebe neštěkali nebo se nepoprali. Nezbedná dítka nemají pevný řád, jejich rodiče totiž praktikují benevolentnější formu výchovy.

Někdy děti vzorně večeří u čistě prostřeného stolu, jindy zase drobí přímo do postele. O to těžší pak je nastavení jasných pravidel. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...