Simona Krainová: Štvou ji mladší ženy!

Nemá prý soudnost

Simona Keainová.

Modelka SIMONA KRAINOVÁ (43) je známá nejen svými vysokými ambicemi, ale také ostrými lokty. A když na to přijde, nebojí se ani vyjádřit veřejně svůj kritický názor na adresu svých konkurentek. To se v posledních letech stále častěji týká především těch, které jsou o poznání mladší než ona.

Kromě jejích přestřelek s rebelkou AGÁTOU PRACHAŘOVOU (31) si neopomněla rýpnout ani do naší Miss World 2006 TATIANY KUCHAŘOVÉ (29), která podle ní není modelka evropského, natož světového formátu. Krainovou už sice lidé z branže několikrát upozorňovali, aby se ve svých komentářích krotila, protože pak vypadá jako závistivá a zapšklá potvora, ale modelka si očividně nemůže pomoct.

Kdykoli k tomu dostane příležitost, neodpustí si alespoň malé rýpnutí. Jejím posledním terčem se stala VERONIKA KOPŘIVOVÁ (25), přítelkyně hokejového matadora JAROMÍRA JÁGRA (44). Té se totiž příliš nedařilo na charitativním večeru, kde se dražila její fotografie ve spodním prádle. „Ta fotka je fakt peklo.

Holt někdo nemá cit a vkus a ona soudnost,“ napsala Simona do diskuse na sociální síti, za což si opět vysloužila pokárání, že z ní akorát čiší závist.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...