Simona Krainová: Trpce naříká na chůvy

O chůvách promluvila modelka Simona Krainová, a je to vyprávění, ze kterého mrazí. Solidní chůva, na niž se můžete naprosto spolehnout, je podle Krainové opravdový zázrak.

S manželem, podnikatelem Karlem Vágnerem (43), jsou zaneprázdnění, a tak najít chůvu k dětem bylo nutné. Tu první přistihli, jak na výletě drží v náručí jejich syna Maxe (7), když byl ještě malý, fotografuje se tak s úplně cizími lidmi a vybírá za to peníze.

Také vás může zajímat ...

Manželé se se svéráznou chůvou okamžitě rozloučili a hledali za ni náhradu. Našli cizinku doporučenou renomovanou agenturou, která posílala chůvy i rodině Karla Gotta (79), ale dlouho se neradovali. Paní v nestřežených chvílích otevírala Simoninu kabelku a brala si z peněženky peníze, které posílala do své rodné země sestře.

Tenhle příběh má kupodivu šťastný konec: modelka sehnala chůvu s vystudovanou zdravotní školou, která to s dětmi umí. „Kdyby odešla, byla by to katastrofa,“ tvrdí Krainová. Nerada přiznává, že synové mají čerta v těle a uhlídat je není jednoduché.

„Ukočírovat je oba není žádná legrace,“ říká atraktivní blondýna. Chůva musí mít nervy jako provazy. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...