Skončí jejich drsná válka?

Mezi zpěvákem a skladatelem Michalem Davidem (58) a zpěvačkou Monikou Absolonovou (42) vládne už několik let velké napětí. Dokonce se mluvilo i o nenávisti. Zpěvačka se tehdy obhajovala, ale dodnes to moc nechápe a cítí se ukřivděná, protože ji Michal vyhodil z muzikálů.

Nikdy neřekla, kvůli čemu se to stalo. Oč ve skutečnosti šlo? Monika při vydání jednoho svého muzikálového alba použila jeho písně z muzikálu Kleopatra a Angelika, které si však nechala dost nepovedeně předělat od Jiřího Škorpíka (47).

Také vás může zajímat ...

Dodnes prý Michal nemůže pochopit, proč to udělala, a ani se s tím za tu dobu nevyrovnal. Sice jí přeje hodně štěstí jak v kariéře, tak v osobním životě, ale spolupracovat s ní už nechce, protože ho prý strašně zklamala. Takže to vypadá, že k usmíření zřejmě nikdy nedojde, ale alespoň už se neponižují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama