Soutěž Tvoje tvář v ohrožení! Okradli moderátora Sokola!

Sympatický moderátor megasoutěže Tvoje Tvář má známý hlas Ondřej Sokol (45) zažil nedávno opravdový šok! Do jeho garáže vnikli zloději a ukradli věci za několik desetitisíc korun. Zjistil to ráno, když chtěl nasednout na kolo a jet do práce, jako každý den.

Své oblíbené kolo ale nikde nenašel. A to nebyla zdaleka jediná chybějící věc! „Ano, ukradli mi mé oblíbené kolo. Naštěstí teď mám tolik práce, že nemám na nic jiného čas a na ledu se teď taky dost špatně jezdí,“ uklidňoval se Ondra.

Za pár týdnů bude ale situace jiná a jak pak bude jezdit denně svých čtyřicet kilometrů? Je snad moderování populární show v ohrožení? „Jsem rád, že mi televize zase dala důvěru. Mě to moderování prostě baví,“ svěřil se. Rozhodně by si ale netroufl vystupovat jako soutěžící a zpívat, ale o tuhle příležitost by nerad přišel. Není divu.

Také vás může zajímat ...

Za uvádění třetí řady Tváře si určitě bude moct koupit aspoň deset takových jízdních kol!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...