Syn Pepy Vojtka bude hrát v Ordinaci

Ve školní lavici se syn slavného rockera Pepy Vojtka (54) Adam (7) zatím moc nezabydlel, a už z první třídy utíká před kameru seriálu Ordinace. Jeho seriálovým otcem je doktor Petr Hanák v podání Radima Fialy (49).

Syn frontmana Kabátů zatím ještě nezvládá přelouskat slabikář, takže mu texty musí přeříkávat máma Jovanka Vojtková (41). „S texty mu pomáhám já. Tatínek má hodně práce, my se to učíme doma i s mladším Bertíkem.

Také vás může zajímat ...

Ještě neumí dobře číst, takže mu je nahazuju. Naštěstí si to rychle pamatuje. Dokonce je i schopen opravovat herce, pokud to neřeknou doslova,“ přiznala Pepova manželka. Pár minut stačilo Adamu Vojtkovi k tomu, aby si získal celý štáb, nejen roztomilou tváří a bezprostředností, ale především talentem. Chválí si ho i jeho seriálová nevlastní maminka Jana Holcová (44).

Prý je tak roztomilý, že ho pořád musí objímat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...