Takový dárek Daniela nečekala: Vyhazov z televize!

Téměř za zvuků koled došlo ke změně v týmu moderátorů televize Prima. Komu z ní není veselo, to je zpěvačka, herečka a moderátorka Daniela Šinkorová (43).

Ta totiž vypadla z týmu moderátorů exkluzivního pořadu Top Star, kde ji nahradí malá, ale blonďatá, výřečná a průbojná Eva Perkausová (22). Na letošní rok tak bude Šinkorová vzpomínat s velmi smíšenými pocity. Sice se vdala za podnikatele Ladislava Poláka (50) a zahrála si v seriálu Ohnivé kuře, ale Top Star jí závěr roku dost pokazil.

Také vás může zajímat ...

„Neříkám, že mi to není ani trochu líto, ale změna je život,“ komentovala Šinkorová stoicky své tříleté působení na Primě.

Další členkou týmu lifestylového Top Staru se má příští rok stát Laďka Něrgešová (40), která se vrátí z mateřské dovolené.

Eva Perkausová

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...