TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ: HÁJÍ SVÉ KŘIVKY

Nestoupne na váhu

Modelka nikdy nebyla vyloženě vychrtlá. Je spíš holka krev a mlíko.

Po Miss World 2006 TAŤÁNĚ GREGOR KUCHAŘOVÉ (29) nebylo dlouho vidu ani slechu. Když totiž modelka vyloženě nemusí, s médii moc nekomunikuje a zbytečně se nikde neprezentuje. Jen co se ale nedávno objevily v jistém bulváru fotografie k článku, který poukazuje na to, že půvabná blondýnka malinko nakynula, neváhala Táňa svolat novináře a před nimi hájit svoji čest.

Kuchařová se ochotně nechala natočit, jak cvičí ve fitku, a hlavně poukázala na to, že váhový přírůstek u ní nenastal.

Veřejný důkaz

„Bulvár mi hlídá váhu víc než já,“ komentuje pobaveně zmiňovaný článek modelka s tím, že je ve stadiu své kariéry, kdy ani nemusí být příliš štíhlá. „Myslím, že zakázky, které mi neustále chodí, mluví za vše,“ ohání se tím, že kdyby byla nějak výrazně větší, jistě by tolik práce neměla. Zajímavé ale je, že když tedy svou postavu nemusí řešit, proč se zásadně vyhýbá váze.

Také vás může zajímat ...

Na tu prý nestoupá a křivky si prý hlídá podle oblečení. J a k m i l e nedopne kalhoty, ví, že je zle.

To pak asi tráví v posilovně celé dny..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...