Vanda Hybnerová: Žije minulostí

Už si raději nechce pamatovat, co se doopravdy stalo a skutečné události vyplňuje svými fantaziemi. VANDA HYBNEROVÁ (49) se přiznala, že s přibývajícími roky si minulost upravuje tak, aby se jí více líbila. Špatné vzpomínky vytěsňuje a přidává si tam příjemné okamžiky, aby se jí lépe žilo. Jenomže to má za následek, že už pořádně neumí rozlišovat mezi sny a realitou!

Všechno ještě zhoršila smrt jejího otce BORISE HYBNERA (†74), který zemřel před dvěma lety na rakovinu. Právě na něj nechce mít žádné špatné vzpomínky a upravuje si dětství.

Také vás může zajímat ...

„Takže teď to mám tak, že táta byl úžasný, nikdy se na mě nevykašlal,“ vysvětluje.

Odtržená od reality

A od skutečnosti se chce odtrhnout i v reálu. Už roky žije na samotě a stará se o zvířata. Společnost jí už nějaký pátek dělá mladší přítel, koně a ovce. Do města vyjíždí jenom za pracovními povinnostmi a jinak nedá dopustit na své soukromí, kde si může v duchu vytvářet vlastní šťastnou minulost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...