Věštba z kávy pravdivě ukázalo to, co mě pak čekalo!

Štěstí mi nepředpověděly ani hvězdy, ani čísla, ale kávový lógr!

Do budoucnosti se můžeme podívat i nečekanými způsoby.

Už od mládí jsem se zajímala o věci mezi nebem a zemí. Měla jsem na to i pár vhodných kamarádek. Jedna z nich absolvovala astrologický kurz, jiná zase ovládala numerologii. Občas jsem se jich ptala na rady a ačkoliv jejich předpovědi ne vždy úplně vyšly, věřila jsem, že na takových věcech něco je.

Hledala jsem naději

Předloni jsem se dostala do nepříjemných finančních problémů. Ručila jsem sestře za půjčku a když nemohla splácet, musela jsem uhradit část dluhů za ní. Vyčerpalo mi to všechny rezervy, které jsem jako rozvedená žena ve středním věku měla. Hledala jsem pomoc jak po praktické stránce, tak u nadpřirozených sil.

Také vás může zajímat ...

Začala jsem obcházet kamarádky, které se zabývaly nějakými ezoterickými praktikami a hledala u nich alespoň naději, když už ne přímo pomoc. Moc jsem nepochodila. Astroložka mi řekla, že podle horoskopu prožívám zrovna těžké období a dost dlouho potrvá, než se z něho dostanu. Od té, co se zabývala numerologií, jsem dostala tip na čísla ve sportce, jenže ta bohužel nevyšla.

Nakonec jsem zamířila k Vilmě, poslední kamarádce, která byla spíš takovou čarodějkou.

A ta mi slíbila, že mi budoucnost vyvěští z kávy.

Vypadalo to jako hvězdy

Zatím jsem nic takového nikdy nezkusila a právě věštění z kávového lógru jsem ani moc nevěřila. Přesto jsem se zájmem sledovala, jak mi Vilma uvařila kávu, nechala mě jí vypít a přitom jsem měla myslet na to, co mě nejvíc tíží. Na dně pak zůstala sedlina. Vilma ode mě vzala šálek, třikrát jím zakroužila a potom ho převrátila dnem vzhůru na papírový ubrousek.

Když ho po chvíli odklopila, objevil se obrázek, připomínající hvězdnaté nebe. Vilma mi řekla, že je to dobré znamení, protože to znamená, že brzy budu mít dostatek peněz. Do měsíce se vše v mém životě vyřešilo. Za sestru zaplatil půjčku její nový bohatý přítel a mně v práci nečekaně zvýšili plat.

Jestli tedy něčemu po této zkušenosti věřím, tak je to právě věštění z kávy!

Vlaďka B. (45), Klatovy

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...