Vyhýbá se Lucie Bílá cíleně mužům?

Jak tráví volný čas

Zpěvačka vyrazila ven s partou kamarádek.

Takhle to vypadá, když má LUCIE BÍLÁ (50) konečně pár dní volna. Odjede mimo civilizaci, navlékne se do vytahaného trika a obklopí se partou kamarádek.

Sice ještě nedávno tvrdila, jak by si po svém boku přála mít nějakého chlapa, s nímž by se mohla dělit o zážitky všedních dnů, ovšem podle fotky, na které je obklopena zelenou armádou a v ruce drží panáka alkoholu, se spíše zdá, že se chlapům snaží vyhnout velkým obloukem. Že by si naše populární zpěvačka na to, že hledá velkou lásku, jen hrála? Možná jí je přece jenom líp, když je bez partnera.

Na chlapy totiž neměla nikdy moc štěstí, a tak v jejím životě nehráli tak velkou roli. Navíc neuvěřitelný den plný smíchu, jak sama událost nazvala na sociální síti, si dokázala užít i ve společnosti žen.

Také vás může zajímat ...

Na svou chatu v Českém ráji se ale teď nějakou chvíli nepodívá, brzy ji totiž čeká zase spousta práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...