Vyměnila lásku za kariéru a peníze?

Proč se rozešla s mladým a krásným tanečníkem? Kdo koho opustil? Už má nového chlapa?

Hlavní hvězda oblíbeného seriálu Slunečná, krásná bruneta Eva Burešová (27), se hned poté, co se rozešla s mladým tanečníkem Matyášem Adamcem (20), zcela upnula na práci. Ale proč se mu vlastně rozhodla dát kopačky, když z něj původně byla celá paf? Anebo se on vykašlal na ni kvůli jiné ženě?

Ještě nedávno to vypadalo, že Eva Burešová (27) našla konečně toho pravého. Po boku tanečníka Matyáše Adamce (20) zářila štěstím. Po roční známosti ovšem přišel konec. „Nic jsme si neudělali. Jen jsme se rozhodli, že půjdeme každý svou vlastní cestou,“ uvedla stroze Burešová. Co se mezi nimi stalo?

Také vás může zajímat ...

Podle Eviných slov na sebe neměli vůbec čas. Pravdou je, že oba umělci měli nesmírně náročný program a neustále plný diář. Matyáš coby tanečník byl v jednom kole a Burešová jako herečka taky. A to ještě před několika měsíci plánovali koupit společný byt, a časem i založit rodinu.

Jejich rozchod byl už nějaký čas na spadnutí, jelikož Eva se věnovala hlavně svému synovi Nathanielovi (3), zatímco Matyáš zůstal na všechno sám. Nebylo by proto divu, kdyby se poohlédl po někom jiném. Navíc Eva se nijak netajila tím, že během karantény znovu našla ztracené pouto k otci svého syna, hudebníkovi Michalu Krásnému (36).

Ze začátku mu nemohla přijít na jméno, když ji krátce po narození Nathaniela opustil, poněvadž se na závazky ještě necítil, a chtěl si naopak ještě užívat. Avšak čas očividně všechny rány zahojil.

Ostatně Michal se podle všeho dost změnil, začal se prý o syna aktivně zajímat a stejně tak náhle i o Evu, takže se mu možná podařilo ji přesvědčit, že on je pro ni tím nejlepším.

Vrátila se k otci svého dítěte?

„Jsme denně v kontaktu. Jsme ve velmi dobrém vztahu, máme se rádi, podporujeme se jako přátelé a zároveň víme, že jsme rodina, ačkoli spolu nežijeme partnersky,“ nechala se slyšet herečka, která se však po takovém prohlášení nemůže divit, že ji s o to lehčím srdcem Adamec nechal jít dál.

Asi cítil, že má v jejím bývalém velkou konkurenci, a na Evu mohl i žárlit. Zdá se tedy, že Evu muži opouštějí hlavně kvůli jejímu srdci na dlani, protože se podle všeho ráda obklopuje lidmi. Ale ráda bude mít patrně i peníze.

Proč se tolik dře?

Kromě natáčení Slunečné hraje v divadle, a do toho ještě zpívá. „Točíme už každý den, velmi aktivně, a dále zkouším hudební hru Cyrano, která bude mít premiéru v září. Do toho všeho ještě chystám své tři projekty, které jsou náročné časově.

Nejvíc času mi teď zabírá zkoušení a natáčení Slunečné,“ vyjmenovala Burešová všechny své aktuální aktivity.

Ta se podle všeho díky roli Týny Popelkové těší velké popularitě. Proslýchá se, že si v seriálu Slunečná přijde na opravdu pěkné peníze. Vždyť jen za jeden natáčecí den má 16 000 korun.

Za měsíc pak přes 190 000 korun. Přestože je v seriálu podle všeho moc spokojená, jsou i věci, které ji pořádně štvou. Na natáčení to nemá lehké a musí toho spoustu stihnout.

Co ji na Slunečné nejvíc rozčiluje?

„Převlékám se před každým obrazem, takže třeba třináctkrát denně. To je na všem asi nejotravnější. Vždy se ale těším, co mi holky kostymérky připraví, to mě zase opravdu baví,“ svěřila se. Herečce zároveň vyhovuje, že pracovní šatník je podobný jejímu soukromému.

„Hodně holek z mého okolí si všimlo, že ty košile nebo lacláče jsou pohodlné. Já si pamatuji, že když mi bylo devět, tak jsem se oblékala jako Cholito ze seriálu Divoký anděl. Teď holky napodobují Týnu ze Slunečné,“ dodala.

Oblečení se volilo na základě kostymérek tak, aby postavu Týny charakterizovalo. Je to prý taková holka a kluk v jednom, co potlačuje svou ženskost. Jestli má Eva něco v oblibě, je to děsit fanoušky. Ráda totiž dává na Instagram nejrůznější účesy, jež vypadají, že je má nastálo, ale ve skutečnosti jdou lehce změnit.

Štáb Slunečné pak uvádí do rozpaků tím, že postava Týny se snaží neustále měnit styl. Naposledy ukázala, že si nechala ostříhat ofinu. Jak ale posléze herečka vysvětlila, nebyla její.

Svým chováním vyděsila fanoušky

„Nemůžu mít změny účesů, a na léto se ofina už vůbec nehodí. A ani bych si nebyla jistá, jestli se mi to dobře střihne, takže tohle je jenom na klipsnu,“ vysvětlila. Jeden z dalších experimentů byla výrazná rudá paruka. Eva totiž vždy toužila mít krásné ohnivé vlasy. Jenže to byla pro změnu zase paruka.

Herečka si zkrátka nemůže pomoci a s vlasy pořád ráda experimentuje. Jak jsme se přesvědčili, tak nejen s vlasy, ale i s muži, jelikož je to velmi akční žena. Najde si brzy místo mladého tanečníka nového a stálého milence?

Pochutnala si na vlastní placentě!

Herečka Eva Burešová vypadá jako křehká žena, ale přitom toho zvládne víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Důkazem je to, že i když krátce po porodu, kdy ji opustil Michal Krásný (36), zůstala na malého syna Nathaniela sama, nezhroutila se. Pomohl jí v tom její způsob myšlení.

Už porod totiž brala tak trochu jinak a nyní se nebála o něm detailně rozpovídat. Prý si u porodu zpívala písně, a dokonce mluvila pěti jazyky. Do stala se zkrátka do úplně jiného stavu. Po porodu si nechala rozporcovat svoji placentu.

„Nechala jsem si ji zpracovat do kapslí, tinktury a homeopatik a pak jsem z ní taky vypila druhý den koktejl. Ty kapsle mi hrozně moc pomohly v šestinedělí rozjet laktaci, jsou skvělé i na porodní úzkosti. Tinkturu beru doteď, když cítím, že jsem nemocná, dám si pár kapiček, a pomáhá mi to,“ prozradila herečka, v čem všem má placenta po porodu vlastně využití.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...