Vzala si Lisa Marie Presley Michaela Jacksona jen proto, aby zakryla jeho aféru?

Michael s ní chtěl mít dítě, ale ona ho nepovažovala za zralého pro otcovství!

V době, kdy si dali Michael Jackson (†50) a Lisa Maria Presley (52) na tajné svatbě novomanželský „polibek století“, bojoval zpěvák s nařčením ze zneužívání dětí.

Jak Michael Jackson (†50), tak Lisa Maria Presley (52) přišli o běžné radosti dětství, i když každý z jiného důvodu. Zatímco Michael se svými sourozenci tvrdě cvičil od pěti let zpěv a tanec, Lisa Maria si užívala všechno dobré i špatné jako dcera megahvězdy. Když má někdo za tatínka Elvise Presleyho (†42), tak na něho světla reflektorů míří už od narození.

Také vás může zajímat ...

Prošla si drogovou závislostí!

Lisa Marie měla v podstatě všechno, co chtěla, kromě času svobodně stráveného se slavným otcem. Ten trávil hodně času na koncertech a přes den spal. V devíti letech o tatínka, krále rockenrollu, přišla. Byla u něho v osudný den, kdy zemřel a hodně jí to poznamenalo. Tak moc, že se už ve třinácti vrhla na drogy a do osmnácti se pohybovala na hranici přežití.

Jak ona, tak Michael Jackson měli ještě jednu věc společnou: jejich matky byly náboženskými fanatičkami, i když každá v jiné církvi. Ta Michaelova patřila ke Svědkům Jehovovým, Priscilla Presley (75) byla u scientologů. S Michaelem se seznámila Lisa Marie už v dětství.

Bylo jí tehdy šest let a sledovala šestnáctiletého mladíka, jak vystupuje se skupinou Jackson Five. Na koncert jí tehdy přivedl přímo Elvis. Michael se malé dívce líbil. Komunikovat spolu ale začali, až když byla dospělá.

Dali si rande, absolvovali společnou večeři a měli si celou noc o čem povídat. Denně si potom telefonovali. Lisa Marie o Michaelovi věděla skoro všechno. Otázkou je, zda věřila řečem, které se povídaly o tom, jak zpěvák zneužívá malé chlapce.

Její děti říkaly, že je divný!

Lisa se v aféře, která hýbala celým světem a ohrožovala Michaela, postavila na jeho stranu. Tehdy byla ještě provdaná za zpěváka Dannyho Keougha (55). Rozvedla se a poté, co ji Michael požádal o ruku, souhlasila.

Proběhlo to prý tak, že jí král popu na kolenou předal luxusní desetikarátový prsten. Priscilla Presley měla ovšem podezření, že sňatek má jen zakrýt pedofilní zpěvákův skandál – ostatně myslelo si to více lidí. Svatba proběhla v naprostém utajení a dvojice o ní informovala až následně v televizním vysílání. Manželství bylo ovšem dost podivné.

Lisa Marie a Michael spolu nebydleli a děti novomanželky z předchozího vztahu se o zpěvákovi vyjadřovaly, že je divný. Král popu chtěl vlastního potomka, což se ale jeho ženě moc nelíbilo. Nemyslela si, že je pro otcovství zralý, takže se početí vyhýbala potají užívanou antikoncepcí.

Po dvou letech přišel rozvod, ze kterého se Michael skoro zhroutil, a také Lisa se dávala dlouho dohromady. Jak známo, svých potomků se pak zpěvák dočkal. Dvě děti měl se svojí druhou ženou Debbie Rowe (61), totožnost matky třetího dítěte je dodnes neznámá!

Bál se, že zemře stejnou smrtí jako její slavný otec!

V roce 2009 celý svět šokovala zpráva, že Michael Jackson zemřel. Jeho srdce nevydrželo nápor léku proti chronické nespavosti. Zajímavé je, že když byl Michael s Lisou Marií, měl obavy, že jednou dopadne jako její otec, Elvis Presley.

Ten zemřel podobným způsobem, měl infarkt po předávkování léky. Lisa Marie smrt exmanžela oplakala. Rok poté prý navštívila spiritistickou seanci, kde se snažila spojit s duchem krále popu. Prý se jí to podařilo a dokonce se jí omluvil za to, jak jí ublížil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...