Začíná to mezi nimi skřípat?

Žádný vztah nemůže být asi dokonalý, ale podle posledních zpráv to v případě prezidentky nadace kapka naděje Venduly Pizingerové (47) a jejího muže Josefa Pizingera (30) to začíná pořádně skřípat! Že by v jejich případě začal už hrát roli i věkový rozdíl?

Vendula se nikdy netajila tím, že do vztahu dává všechno, aby její Josef byl šťastný, proto s ním i cestovala do zahraničí a pohodlné podpatky vyměnila za tenisky.

Také vás může zajímat ...

Mají snad mezi sebou i vážnější problémy? „Náš život je podobný jako váš, chvíli nahoře, chvíli dole. Je to vlastně dobře! Nejhorší je nuda,“ řekla v rozhovoru. Ale už i někteří Vendulininy kolegové si všimli, že už jejich vztah není takový, jako dřív.

Usutují tak i z toho, že dřív neustále přidávala záplavu společných fotek s manželem na své sociální sítě a dneska téměř vůbec nic. Snad pár krizi ustojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...