Žádost o rozvod podala Cher už devět dnů po svatbě!

Druhého manžela si vzala tři dny po rozvodu s prvním!

Mezi hvězdy, které nestárnou, patří už od šedesátých let americká zpěvačka Cher (74). Hitparády dobývala od osmnácti let a přežila i oba bývalé manžely!

Slavná zpěvačka Cher (74) o sobě říká: „Jsem už tak stará, že nezáleží na tom, kolik mi je.“ Temperament, daný tím, že má v sobě indiánskou krev po matce a arménskou po otci, jí ale nedovoluje stárnout.

Také vás může zajímat ...

Šokující odhalení

Pokud se muž a žena vezmou třikrát a třikrát se rozvedou, měli se buď tak moc rádi nebo se tak často mýlili. V případě rodičů Cher šlo asi o ten druhý případ, tím spíš, že její matka se vdala celkem osmkrát! V rodném listu má slavná zpěvačka napsáno Cherilyn Sarkasian a příjmení je vlastně to jediné, co od svého otce získala.

Pracoval jako řidič kamiónu, často se dostával na šikmou plochu a rodinu opustil dřív, než jeho dcerka dovršila jeden rok.

Cher ho vlastně vůbec nepoznala. Matka, jak bylo jejím zvykem, začala žít s dalším mužem a toho malá Cherilyn považovala za svého tátu. Dost jí šokovalo, když později zjistila, že to není pravda. Na dětství vzpomínala jako na dobu, kdy často nebylo co jíst a kdy vlastně ani neměla pořádné boty. Pár týdnů dokonce strávila v sirotčinci.

Nebylo divu, že z takového prostředí se tvrdohlavá Cher chtěla co nejdřív dostat. Už v jedenácti poprvé utekla z domova. To jí samozřejmě ještě neprošlo. Když jí ale bylo šestnáct, dala neutěšenému prostředí sbohem navždycky.

Sonny se jí nejdřív nelíbil

Jako spousta dospívajících dívek i Cher snila o slávě. Na rozdíl od jiných ale u ní nezůstalo pouze u snů, i když to bylo i dílem štěstí. Z domova odešla do amerického centra showbyznysu v Los Angeles. Tam navštěvovala herecké kurzy a peníze získávala tancováním v nočních klubech.

Čekala na vhodnou příležitost a na správného muže a pro úspěch by v té době udělala cokoliv.

V jedné hollywoodské restauraci jí kolegyně ukázaly, že tam zrovna přišel Sonny Bono (+62), známý zpěvák italského původu. Nijak moc se Cher nelíbil, ale měl kontakty. Spřátelili se. Sonny spojil příjemné s užitečným. Nedávno se rozvedl, doma neměl hospodyni a tak mladé dívce nabídl, že u něho může bydlet a starat se o něho.

A ty kontakty skutečně měl, díky němu se Cher seznámila s lidmi, kteří měli vliv. Z přátelství se Sonnym vyrostla láska a Cher se z doprovodné zpěvačky ve studiu stala jeho partnerkou nejen v životě, ale i u mikrofonu. Nejprve to zkusili jako dvojice Caesar a Cleo, ale nezaujali. Až když jako Sonny a Cher nazpívali velký hit I Got You Babe, vystřelilo je to oba do hvězdných výšin.

S písničkou, které se prodalo víc než milion kusů, porazili v hitparádě i The Beatles!

Svatba s narkomanem

Manželé Sonny a Cher se stali velkými celebritami, měli dokonce vlastní televizní pořad. Vydělali spoustu peněz, jen s početím potomka jim to moc nevycházelo. Až na pátý pokus Cher donosila dcerku. Sonny byl ale bohužel nevěrný a tak vztah nevydržel. Rozvod přišel Sonnyho hodně draho. Cher pak zazmatkovala a pouhé tři dny po rozvodu si vzala rockera Grega Allmana (+69).

Už za dva týdny ale chtěla z nového manželství vycouvat, protože Gregg jel tvrdě v alkoholu a tvrdých drogách. Cher podala žádost o rozvod, ale pak ji stáhla, protože Greg se dal načas dohromady. Jejich vztah byl pak jako na houpačce. Nakonec spolu měli i syna a Greg začal abstinovat.

Nezabránilo to ale rozvodu, i když toho Cher velmi litovala a později prohlašovala, že se s nikým necítila tak dobře jako se svým druhým manželem. Jak Sonny, tak Greg jsou už po smrti.

První z nich zahynul tragicky při lyžování, druhého dostihl jeho nezřízený životní styl. Cher je tu ale pořád s námi a nevypadá to, že by jí ve vyšším věku docházela energie!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...