Zbavte tělo škodlivin!

Skutečnost, že sedavé zaměstnání způsobuje našemu tělu nemalé problémy, dnes již téměř každý z nás ví. Jak ale namáhanému lymfatickému systému ulevit?

Lymfatický systém je složen především z vody a primárně musíme tedy tělo dostatečně hydratovat. Důležitá je nejen dostatečná, ale i správná hydratace. Pozor byste si měli dávat nejen na slazené nápoje, ale také na častější pití minerálek. Vyšší mineralizace může negativně ovlivnit krevní tlak a zatížit funkci ledvin.

Také vás může zajímat ...

Nadměrné množství soli v minerálkách může také paradoxně způsobit zadržování vody a otoky. Proto je lepší je omezit a pravidelně střídat s vodou s nižší mineralizací.

Ideálním řešením jsou pramenité vody, které jsou pro lidský organismus nejpřirozenější.

Síla přírody!

„Bylinky jsou v rámci detoxikace lymfatického systému skvělá volba. Už staří Číňané spoléhali na esenciální oleje,“ říká světoznámý expert John Douillar s tím, že když oleje s vůni bergamotu, citronu, cypřiše nebo jalovce přidáte do koupele, pomůžete tělu s detoxikací lymfatického systému. Vyzkoušet můžete také ajurvédské čaje s obsahem byliny jménem chebule srdčitá.

Ta má vliv na podporu imunity a pomůže s řadou neduhů způsobených nesprávným fungováním lymfy, jako bolesti kloubů, záněty, zažívací problémy a další.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...