Zdroje vaší síly podle horoskopu

Zmáhá vás už otravná zima? Těšíte se na jaro? Potřebujete už nutně dobít své baterky? Každé znamení má úplně jiné zdroje, jak může rychle a účinně získat zpět svou sílu. Jaké činnosti vyladí tělo a duši právě vám? Hvězdy vám poradí.

BERAN (21. 3. – 19. 4.)

Také vás může zajímat ...

Berani jsou ohniví, bojovní a rádi prorážejí hlavou zeď. Nikdy nesmí být v naprosté nečinnosti, protože je ubíjí a ničí. Nejlepší způsob, jak se rychle nabít energií, je ráno vstát a zaběhat si. Protože je toto znamení soutěživé, potřebuje ke sportu soupeře. Potřebují sport, který není náročný na výdrž.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

Zrozenci Býka nemají rádi příliš pohybu, cvičí si jen tak pro radost a špatně snáší konkurenční boj. Mají rádi hry a sporty, kde se nesoutěží. Pokud se cítí vyčerpaní, pomůže jim pustit se do malování a tvoření. Hlavně je důležité si při tom zpívat. Taková činnost spolu s vibracemi zpěvu je rychle naladí.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Milují pohyb a vítr. Dobře se dobíjejí jízdou na kole nebo v autě. Milují, když jim vítr sviští do obličeje. Měli by si dopřávat uvolňující masáže. Po námaze jim prospěje masáž. Díky tomu můžou předejít nervozitě a vrozené hyperaktivitě. Svou duši můžou harmonizovat i psaním příběhů, či fejetonů.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci čerpají energii z vody, takže je jim dobře u tekoucích vod. Víc než slané moře a cizina jim vyhovuje malý rybník. Rádi střídají aktivní činnost s odpočinkem, rádi pečují o zahrádku, milují spánek a dokážou si užívat volno. Jejich duši nejvíc lahodí klid o samotě nebo pouze s nejbližším člověkem.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Zrozenci lva by nejraději celé dny leželi na pláži. Energii načerpávají tím, že se nahřívají horkým sluncem. Nejlepší by bylo, kdyby je ještě někdo při tom krmil a ovíval palmovým listem. Jejich duši pozitivně naladí pohled na hořící oheň, proto by měli mít doma krb, nebo alespoň zásobu svíček či malých lampiček.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny by měly chodit hodně do přírody a na historicky zajímavá místa, kde si přijde na své jejich zvídavý duch. Na jejich duši má příznivý vliv aromaterapie a divoké emoce nejrychleji zklidní hlubokým dýcháním. Ničí je velké pracovní tempo a tak by se měly naučit klást na sebe menší nároky.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Potrpí si na hezké věci a i ke cvičení potřebuje mít posilovnu plnou zrcadel a k procházkám nejlépe krásně upravenou zámeckou zahradu. Mají rády činnosti, které podtrhnou jejich eleganci. I při sportu dbají na to, zda jim to sluší. Mají skvělý vkus a cit pro barevné kombinace a z barev kolem sebe nabírají energii.

ŠTÍR (24. 10. – 21. 11.)

Štíři berou energii z procházek kolem tekoucí vody. Vyhovují jim kopcovité lesy, s pohledem na zříceniny. Prospívá jim chytání ryb, ale nesnáší být dlouho sami. Jejich nejcitlivějším místem je vlastní duše. Tu nejlépe pohladí hudbou. Potrpí si na světlo svíček a vůně, z kterých čerpají klid a energii.

STŘELEC (22. 11. – 21. 12.)

Divocí střelci musí být neustále v pohybu, nejlépe v přírodě mezi zvířaty. Vyhovovali by jim ranče, farmy nebo statek. Měli by se vyvarovat horských túr, rozhodně jim nevyhovují srázy, pohled do hlubin, létání a skoky z výšky. Jejich duši potěší vše, co je spojeno se zvířaty. Jsou z nich skvělí chovatelé.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.)

Kozorozi zbožňují kopcovitou přírodu. Prospívá jim pobyt v horách, ve skalách nebo v členité krajině, kde je hodně cest, srázů, které můžou překonávat. Potřebují být v neustálém aktivním pohybu. Jejich duši lahodí intelektuální debaty a pocit, že mají navrch, když se jim podaří zazářit svými znalostmi.

VODNÁŘ (20. 1. – 19. 2.)

Vodnáři by měli trávit hodně času na kopcích, kde proudí vzduch a létají letadla. Nesnášejí stereotyp a čerpají energii nevšedními činnostmi. Výborná je pro ně jóga, břišní tance, aikido. Jejich duši lahodí vše, co mohou objevovat a zkoumat. Tento způsob harmonizace musí pravidelně měnit.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Nabíjejí se energií při procházkách u vody. Neměli by se přepínat, protože jsou citlivější a křehčí. Nesmí zkoušet překonávat rekordy či závodit. Duši Ryb dokáže nejlépe naladit hudba, zvlášť, když ji mohou spojit také s tancem nebo se zpěvem. Milují tvořivé činnosti a rádi dělají svým blízkým radost drobnými dárky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...