Zemřel táta z filmu Sám doma!

Svět nyní asi pořádně zapláče. Zemřel totiž skvělý filmový otec malého nezbedného Kevina z filmu Sám doma, John Heard (†72). Charismatický a nezapomenutelný herec byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji v Palo Altu.

Zde se zotavoval po náročné operaci zad, kterou nedávno podstoupil. Příčina jeho smrti je však prozatím neznáma a vše ukáže až následná pitva. Mohou za jeho náhlou smrt nějaké komplikace, které mohly nastat po akutním zákroku? Herec nebyl posledního půl roku v psychické pohodě kvůli smrti syna Maxe (22). Mohla tato skutečnost sehrát v jeho smrti roli?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...