Adamovská řekla, jak to u nich chodí: kmitá kolem ní?

Vypadá to, že v pořadí už třetí manželství herečce Zlatě Adamovské (59) konečně vyjde. Nebo je všechno jenom přetvářka a ona nechce přiznat, že ji má další mužský na háčku? Kam přijde, všude tvrdí, jak je spokojená a že její manžel, herec Petr Štěpánek (69), nemá naprosto žádné nedostatky.

To už se ale i lidem z jejího okruhu přátel zdá podezřelé a nedůvěryhodné. Hvězda Ordinace se třeba nechala slyšet, že její drahá polovička po sedmi letech vztahu vstává o půl hodiny dřív než ona, aby jí mohl udělat kávu do postele. Proč by ale něco takového dělal, když už jsou pět let manželé a má ji takříkajíc jistou? Navíc jsou vzhledem ke své práci od rána do večera spolu.

Také vás může zajímat ...

Je tak téměř neuvěřitelné, že si ještě nelezou na nervy.

Když se nevidí, aspoň si pořád volají

A co víc! Když spolu nejsou doma nebo při natáčení na place, hned si volají. Ne- uplyne půlhodina, kdy nejsou spolu v kontaktu. Vzájemná láska tak spíš trochu vypadá na vzájemnou kontrolu. Zlata se ale brání, že doma i před kamerami spolu výborně vycházejí. Vědí totiž, co mohou jeden od druhého očekávat.

V Ordinaci se potkali a Zlata ho tak bere jako svůj osudový seriál, díky kterému si teď za odměnu žije jako na růžovém obláčku. „Ona je naprosto skvělá. Potom je chudinka vždy naprosto vyčerpaná,“ nechal se slyšet Petr. Oba jsou ale ochotní hodně věcí skousnout za pohádkový honorář kolem deseti tisíc korun denně.

Kromě toho totiž Zlata přišla o svůj dlouho trvající přivýdělek, kdy dělala tvář jedné estetické klinice. Ale přesto přese všechno myslí ještě na zadní vrátka a svému synovi Petrovi (23) zatrhla být hercem.

Chce z něho mít ředitele divadla, který je s mužem bude muset povinně do konce života obsazovat.

Čím se společně tajně usmiřují?

Přesto ale přiznávají, že mají velkou kliku. Potkat se totiž jen o pár let dřív, nejspíš by už prý byli také rozvedení. Teď už spolu dokážou zvládnout naprosto cokoli a umí to světu bez ostychu dokázat. Adrenalin je totiž jejich velký vzájemný koníček. Když je tak možnost se někde pověsit hlavou dolů nebo bojovat s nebezpečnými peřejemi, nenechají si to utéct.

Jedním důkazem za všechny byl lanový skluz přes údolí v Panamě, kde jim šlo opravdu o život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...