Borhyová promluvila o nové lásce!

Koho miluje Lucie Borhyová?

Bude konečně šťastná jako její bývalí partneři?

Hlavní hvězda večerního zpravodajství televize Nova LUCIE BORHYOVÁ (38) byla od svého rozchodu s MICHALEM HRDLIČKOU (28) spojována už s kdekým. Neustále se spekulovalo, kdo zaujme místo po jejím boku. Jednu chvíli to dokonce vypadalo, že tím vyvoleným bude její partner v podnikání MICHAL SMEČKA (28). Jak se ale zdá, pravda je někde docela jinde a skutečný milenec se stále úspěšně skrývá.

Krásná moderátorka totiž prozradila, že je opravdu zamilovaná.

Jméno muže, který ji v současné době činí šťastnou, ale prozradit odmítla.

Jeho totožnost tají

Také vás může zajímat ...

„Pokud se nebudete ptát do koho, tak prozradím, že jsem zamilovaná,“ sdělila v závěru roku krásná moderátorka médiím. Nebyl důvod zapírat. Její blízcí přátelé i kolegové si už dávno všimli, že Borhyová poslední měsíce jenom kvete. Rozdává úsměvy na všechny strany a je plná velkých plánů do budoucna.

Zdá se, že onen tajemný milenec bude možná konečně tím pravým, protože jak sama moderátorka přiznala, začíná uvažovat o dalším těhotenství.

Pořídí si další dítě?

„Miluji děti! Dokonce bych si přála ještě jedno miminko. Zatím to však není na pořadu dne,“ svěřila se zamilovaná Lucie. Nezbývá než doufat, že tentokrát bude Borhyová při výběru dalšího tatínka svého dítěte opatrnější a nedopadne jako v předchozích dvou případech. Přece jen to, že lovila mezi mladšími muži, se jí doposud vždy nepěkně vymstilo.

Nebo snad hledá jenom dalšího dobrovolníka, který by jí splnil její tajné přání? Nechme se překvapit!

Bylo by však dobré, aby jí alespoň poslední tatínek zůstal napořád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...