Brilianty a veškeré zlato od něj dala pryč!

Krásný nový klenot nyní předvedla Dáda Patrasová (63) a netajila se s tím, že ho má od italského přítele Vita (50). Zato brilianty od chotě Felixe Slováčka (76) už nosit nechce, a tak s nimi udělala krátký proces.

Také vás může zajímat ...

„Jsou krásné a nosila jsem je ráda. Teď je čas, aby odpočívaly,“ promluvila Dáda o briliantových prstenech, náramcích a řetízcích za statisíce korun (nejdražší ze šperků stál 190 tisíc korun), které nyní odložila do bezpečí sejfu.

Teď je pro ni bez ohledu na cenu přece jen cennější prsten se smaragdem od Vita. Má totiž hodnotu lásky, a tak ho herečka prý ani nesundává z prstu. Ital se dle slov Dády za ní snaží jezdit do Čech, bohužel kvůli práci nemá moc času z Kalábrie cestovat. Naposledy do Prahy zavítal na konci loňského roku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...