Moje sladké tajemství

Amulety štěstí

Některé šperky slouží výhradně k tomu, aby vás udělaly krásnější, pak jsou ale takové, jenž v sobě skrývají potenciál síly, odhodlání a lásku. Jaké to jsou?

Stejně jako je na světě lidí, může být i ochranných šperků. Některé se využívají při magických rituálech, některé zlepšují zdraví, jiné pomáhají nalézt pravého partnera či partnerku, další pomáhají zlepšit finanční situaci.

Nejčastěji se vyskytují v podobě přívěsků a náramků, mohou to být ale i sošky, které umístíme do svého osobního prostoru. Amulety v podobě mincí přinášejí hojnost. Runy a staré keltské znaky nám dodávají pozitivní energii.

Jsou také amulety z kamenů, bylinek, amulety dle znamení apod. Výběr materiálu Sílu amuletu svou mocnou silou doplňuje i výběr materiálu. Už naši pravěcí předci věřili, že amulety a talismany, které si udělali z přírodních materiálů, jim principy do jejich života přitáhnou či posílí.

Amulety vyrobené z kostí zvířat jim poskytovaly sílu a schopnosti zvířat. Amulety ze dřeva, z rostlin nebo kamenů zase zdraví, lásku, plodnost i ochranu. Dnes se pro výrobu používají i kovy jako zlato, stříbro a drahé kameny v různých úpravách – broušené, hladké i surové.

Také je vhodné použití mědi pro její léčivé vlastnosti. Všechny materiály mají energetickou hodnotu a různým propojením se mezi sebou mohou dobře doplňovat. Čištění amuletů Jak udržet v amuletech sílu? Myjte je pod tekoucí vodou a myslete na to, že je zbavujete negativních vlivů.

Potom je držte chvíli v dlani, tím jim dáváte energii. Myslete na úkol, který mají. Nikomu ho nedávejte do ruky. Až splní vaše přání, zase je umyjte, podržte v dlani a poděkujte. Stejný postup platí pro kovové předměty, to, že je čistíte prostředky na kovy, jim nijak neškodí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden