Bylinkový horoskop

Zjistěte, která krásná a léčivá bylinka je vaší patronkou a co to pro vás znamená.

Chcete vědět, jak vás vnímají ostatní lidé kolem vás a které vlastnosti a povahové rysy u vás převládají? Náš bylinkový horoskop vám ukáže kladné i záporné stránky a poradí, na co byste si měla dávat pozor. Pojďte prozkoumat kouzelná znamení rostlin...

PELYNĚK (21. 3. – 20. 4.)

Zrozenci v pelyňku jsou energičtí a milují adrenalin. Umí rychle vzplanout a kvůli tomu se dostávají do konfl iktních situací. Slova se jim derou na jazyk rychleji, než myslí. Tak, jako se pelyněk neptá, kde zapustí kořeny, ani oni neřeší, kam šlápnou, a vypouštějí ze svých úst slova, která mohou znít velmi hořce.

PAMPELIŠKA (21. 4. – 21. 5.)

Pampelišky milují všechno, co život nabízí. Jsou schopné pracovat do úmoru, nespokojí se s průměrem. Chtějí to nejlepší. Spí rády v damašku, používají luxusní kosmetiku, debužírují a pijí vybraná vína. Často mívají problémy s

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden