Jak se zamilují jednotlivá znamení?

Když milujeme, srdce buší jak o závod. Jak podléhají lásce všechna znamení?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. A pod jejich vlivem žijeme, pracujeme a také se osudově, šíleně a bláznivě zamilováváme. A nebo také ne. Jak upadají do milostných pastí muži podle znamení zvěrokruhu?

BERAN

Beran se zamilovává klidně a bez velkých emocí. Je to ten vzácný případ, kdy odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, dokud proud plynoucí kolem neodnese mrtvoly všech jeho soupeřů a soků v lásce. Poté se Beran pomalu zvedne, lenivě dojde k objektu své vášně a nedbale vám řekne: „Pojď, kotě, vezmeme se“.

BÝK

Býk se zamilovává zuřivě. Býk vám projeví spoustu žhavé lásky. Objekt lásky musí ale Býkovi patřit úplně. Protože jinak, to nechtějte vědět! Býkova vášeň se řídí heslem: Koukej se do mě okamžitě zamilovat, drahoušku!“ Když se náhodou rozhodnete Býka opustit, pak jen po špičkách, pod příkrovem noci a v tom, co máte zrovna na sobě. Jeho hněv je strašný.

BLÍŽENCI

Blíženci se zamilovávají upřímně. A navždycky. A to navždycky trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být třeba i dva. Ale obě ženy Blíženec upřímně miluje. Pro Blížence je naprosto normální po ránu usedavě plakat pro věčnou lásku č. 1 a večer si podřezávat žíly kvůli věčné lásce č. 2. Přičemž je jeho smutek v obou případech opravdový.

RAK

Zamilovává se opatrně. Leze v kruhu kolem vás, nepřibližuje se a opatrně louská klepety: „Co když to ale není ta pravá?“ Vznik milostného románku závisí jen na míře vaší trpělivosti. Zamilovaný Rak vám pak složí své lásce k nohám celý svět se strachem: „Nebude se jí život se mnou zdát nudný? Nepotřebuje snad  ke spokojenosti někoho jiného?“ Tak to jde celá léta.

LEV

Lev se zamilovává divoce a nečekaně. Cítí se být králem situací, žádné soky v lásce neuznává a má pocit, že mu patříte už od samého počátku, když vás vidí poprvé. Pokud mu dáte najevo kouzelnou představu, že dovolíte, aby byl nad vámi, (nikoli jen v sexuálním významu), Lev vás okamžitě přijme do smečky a bude vám přinášet ty nejlepší dobrůtky a hýčkat si vás.

PANNA

Zamiluje se, jakoby to bylo poprvé a naposledy. Zamilovaný muž ve znamení Panny vám dá do neomezeného užívání své ruce, srdce, přátele, děti, i vzdálenou tetu. Když se objekt jeho lásky náhle vypaří, zlomíte mu srdce a Panna bude smířeně několik let strádat a čekat, zda si to nerozmyslíte. Malá rada: Rozmyslet si to a vrátit se  k citlivé Panně je správné řešení.

VÁHY

Váhy se zamilovávají snadno a rychle. Protože romantický příběh, to už je přímo vrchol blaha. O svou milovanou budou pěkně pečovat, budou se s ní chtít pěkně milovat a pak ji pěkně v noci opustí navždy. Potom se zase pěkně vrátí. Zkrátka jio utrápí až do bledosti a zasmušilé tváře. Ale rozhodně ne ve zlém. Jenže ten život je tak krátký a vyzkoušet se má všechno.

ŠTÍR

Štír se zamilovává okamžitě a neustále. Ztratí hlavu klidně o polední přestávce, při nákupu v supermarketu, či na procházce se psem. Zamilovává se velmi impulzivně. V mžiku si vybere svou oběť, přesně zamíří do srdce a celou vás uhrane svým kouzlem. Jen co se začnete svíjet v žáru vášně a žadoníte: „Tak si mě vem!“ Štír se vás radostně zmocní a utíká do práce.

STŘELEC

Střelec se nejradši nezamilovává vůbec. Protože má strach, že všechno špatně dopadne. Pokud se ale doopravdy zamiluje, bude neustále ve střehu: Už je všechno špatně? Nebo zatím je všechno ještě v pohodě? Možná, že přece jen ne… panebože! Když se mu však podaří zbavit se přenášení minulých špatných zkušeností na vás, udělá pro objekt své lásky první i poslední.

KOZOROH

Zamilovává se racionálně. Neprožívá takové emoce, jako když hrom udeří a srdce je v plemenech. Ví, že motýlci v břiše jsou nesmysl a než se zamiluje, řádně si prostuduje technické charakteristiky nenadálé vášně. Kozoroh je schopen vás pozorovat ze své skály celé měsíce. Pak udělá jediný přesný skok, strhá z vás poslední kousek prádla a šeptá: „Miluju tě“.

VODNÁŘ

Vodnář se zamilovává dobrodružně. Když pro vás ztratí hlavu, má touhu objekt své lásky nejen hýčkat, ale i starostlivě opečovávat. I když je vztah v tom nejvášnivějším rozpuku, neurazí se, když mu dlouho nezavoláte. Na pozdní příchody reaguje klidně: „Zítra toho zase budeš mít tolik? Tak si s sebou vem tuhle svačinu.“ A tu svačinu vám s láskou připraví sám.

RYBY

Ryby se zamilovávají klasicky. To znamená podle zamilovaných románů, kdy na sebe z lásky rozervou i košili. Objekt jeho vášně musí být těžko dostupný, například žít v jiném městě. Ryba musí strádat a překonávat překážky, jinak nemá žádný smysl pohybovat žábrami. Po vztahu s citlivou a vášnivou Rybou zůstává v srdci spálená pustina pokrytá vrstvou popela.

reklama
reklama