Moje šťastná hvězda

Zažehnejte nezdary rituály

Moje šťastná hvězda

Toužíte po kouzelném roce 2023? Vyzkoušejte magii a přivolejte si k sobě štěstí.

Rok 2023 je tu a s ním přicházejí i mnohá očekávání. Co dělat, aby k nám proudily jen pozitivní energie, a jaké rituály můžete zkusit na přivolání štěstí a očistu sebe sama?

Podle numerologie je rok 2023 kombinací příležitostí a hojnosti, na kterou může dosáhnout každý. Jakými kouzly a rituály si můžeme v novém roce pomoci, aby byl přesně podle našich představ?

Zbavení se starého na blešáku

Pokud si do života chcete přitáhnout nové a krásné příležitosti, budete se muset nejdřív zbavit těch starých přesvědčení, jež vás drží zpátky. Klidně uspořádejte před svým domem hned zkraje roku bleší trh a nabídněte na bazaru vše, co už máte doma navíc. Když se zbavíte starého, tvoříte prostor pro nové, které k vám bude přicházet s lehkostí.

Vyčištění prostoru pomocí octa

Abyste se v novém roce zbavili špatné energie ve vašem domě, budete potřebovat misku s vodou, pár kapek bílého octa a medu. Ingredience smíchejte, namočte

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden