Co o vás prozrazují vaše chodidla?

Na rozdíl od chiromantie, tedy věštění z lidské dlaně, je pedomantie technika zatím poměrně neznámá. Má ale stejnou pravdivost a platnost. Naučte se ji s námi ovládat.

Téměř v každé kultuře, a to jak v euroasijských, tak i amerických, byli od pradávna vykládači osudu z rukou případně z nohou. Pedomantie je stará čínská disciplína, která se podobně jako chiromantie u rukou zabývá tvarem nohou, nehtů, prstů, řeší barvu kůže a především čáry, které se na chodidlech nacházejí a odhalují celý obrázek o životě člověka, a to jak z jeho minulosti, tak i přítomnosti a budoucnosti.

Také vás může zajímat ...

Jednotlivé detaily ze života, například zda po svém boku budete mít partnera cizince a bude mít dlouhé vlasy, se vyčíst nedají. Ovšem z hrubého pohledu se lze podívat na celý váš život, pokud máte o věštění zájem a chcete poznat svůj osud.

Počty dětí, jak se člověk chová ve vztazích, zda plně využívá svůj potenciál a mnohé další věci lze z nohou vyčíst.

Na co se zaměřit

Právě tak, jako u rukou nezkoumáme jen jednu dlaň, i v případě nohou se věnujeme oběma chodidlům.

Zde však obzvlášť platí, že by osoby měly být plnoleté a jejich růst a tím i vývoj – kresba linií – by měly být v patřičných místech ukončené. Není snad nikdo, kdo by si nevšiml, že co noha to originál a čáry, pahorky, tvary nohou a prstů se u každého liší, dokonce i u dvojčat. Mění se od narození v průběhu života až po stáří. Někomu čáry přibydou, jinému se zvýrazní a jinému zase zmizí.

Zatímco levá noha symbolizuje minulost, to, co je dané, pravá představuje budoucnost, to, co se mění.

Tak schválně, co zajímavého jste z vaších nohou dokázali vyčíst vy?

VRCHY

Také zde přisuzujeme význam vyvýšeninám čili vrchům. Nacházejí- li se při základně prstů, pak u jednotlivých z nich mají následující význam:

Venuši je zasvěcen palec, hrbolek nebo vypuklinka tu označuje citovost v povaze.

Druhý prst vedle palce nohy patří Jupiterovi. Je ukazatelem čestnosti charakteru.

Prostředník se připisuje Saturnu. Je znamením silné vůle.

Předposlední prst na noze patří Slunci a se svým vyvýšeným vrškem je symbolem peněz v životě.

U malíčku je patronem Merkur, který u svého nositele ovládá důvtip, ostrost vtipu a schopnosti řečnické i přesvědčovací..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...