Dcerám Míši Dolinové nevoní její práce?

Už si to holky zkusily

Michaela Dolinová.

Dcery MICHAELY DOLINOVÉ (53) TEREZA (20) a JULIE (18) by se z fleku mohly vydat v maminčiných šlépějích. Nejenže jako by jí z oka vypadly, ale disponují i hereckým talentem. Nabídek na hraní tak už měly nespočet.

Jenže holky o to nestojí a raději se na herecké řemeslo dívají z té druhé strany. Momentálně si tak obě přivydělávají brigádou v divadelní šatně. Dolinová je sice na své dcery pyšná, že se nevyhýbají ani takové práci, která by mnohým mohla připadat podřadná nebo dostatečně ne na úrovni, zároveň si ale zoufá, že se holky nechtějí stát herečkami.

Také vás může zajímat ...

„Doufala jsem, že jedna z dcer se vydá stejnou cestou jako já, ale ani jednu to netáhne. Prý by je to nebavilo,“ posteskla si herečka, která ale pevně doufá, že mladší Julie si to v budoucnu přece jen rozmyslí. Dolinová je totiž přesvědčená, že má obrovský talent.

Uvidíme tedy, zda přece jen dcera maminčino přání vyslyší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...