Dočkáme se ještě svatby?

dala na zakřiknutou studentku, později nás lekala jako protivná, upjatá učitelka. Ve skutečnosti to ale byla svéhlavá dračice. Čeho se od této herečky ještě
dočkáme?

Patřila mezi nejobsazovanější herečky sedmdesátých let a byla řazena mezi přitažlivé ženy. V legendární Noci na Karlštejně bychom jí jako Aleně uvěřili, ovšem ve snímku Léto s kovbojem i v mnoha dalších snímcích měla neduživá herečka s výrazem učitelky do sexy symbolu daleko. Daniele Kolářové je ale ke cti, že stárnout umí noblesně a s grácií. Taková vlastnost je u hereček vzácností.

Také vás může zajímat ...

I když v mládí působila naivním dojmem, tvrdila, že má do naivky daleko.

A nejspíš tomu tak v jejím osobním životě skutečně bylo. Vdala se ve svých osmadvaceti letech, a to proto, že musela. Tehdy nebylo zvykem, aby si herečky pořizovaly dítě, protože by to zničilo jejich kariéru. Velkým příkladem matky herečky se stala až Iva Janžurová (79), která si pořídila rychle po sobě dvě děti a zvládala dál i svou práci.

Milostná vsuvka

Velmi urputně popírala milenecký vztah s kolegou Jaromírem Hanzlíkem (72). Diváci by je totiž rádi viděli jako partnery i v životě, což je u fanoušků normální. Zvláštní ale je, že tato fáma kolovala i mezi jejich kolegy. Ona se ale rozhodla pro svého spolužáka z DAMU Jiřího Ornesta (†70). Krátce po narození syna Šimona (45) Daniela otěhotněla znovu.

Narodil se jí syn Matěj (43).

Zlé jazyky o tom, kdo je skutečným otcem Šimona, umlkly a všichni se tvářili jako šťastná rodinka. Kdyby tomu tak bylo doopravdy, nevzplálo by ale srdce Kolářové láskou, když na ni zálibně pohlédl Martin Stropnický (63). Láska zasáhla kupodivu oba, okamžitě spálili mosty s dosavadními partnery a rozvedli se. Jenže Stropnický se neukázal jako princ na bílém koni.

Herečka se vrátila se skloněnou hlavou k Ornestovi, kterého si znovu vzala. I když nebyl velká srdeční záležitost, byl to chlap, o kterého se mohla opřít! Tentokrát u něho Daniela zůstala. Co ale skrývala 13. komnata tohoto manželství? Kolik divokých výpadů své ženy Jiří Ornest zažil a utajil před veřejností? Na jaře 2017 si vzal vše do hrobu.

Daniela se rozhodla smutek zahánět prací. Zatímco si o hodně mladší kolegové zoufají, že zavřeli divadla, ona přijala roli v televizním seriálu Sestřičky – Modrý kód, i když říkala, že v seriálech hrát už nechce, že jsou moc upovídané.

Ještě nás překvapí?

Vzkvétá a hodně na sobě zapracovala. Už o ní nemohou vycházet posměšné články tipu: „Děti, nebojte se, to není čarodějnice! To je Kolářová!“ Každý si musí naopak položit otázku, jestli za tou změnou vězí pouze práce, nebo je na obzoru nějaký muž, který opět rozpálí srdce divošky a my se dočkáme třetí svatby Daniely Kolářové…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama