Dominika Gottová: Dostala dárek. Protialkoholní léčbu

Dar, který dostala, se liší od předchozích, ty jí pokládal k nohám slavný tatínek. Od něho přijímala nemovitosti, automobily, šperky, krásné róby.

Teď jí Mistrova německá fanynka nabízí něco jiného, přesto důležitého. Protialkoholní léčbu. Dáma z Berlína je osobou z nejpovolanějších, majitelkou příslušné kliniky.

Také vás může zajímat ...

Sešla se s Dominikou u hrobu jejího otce a navrhla jí, aby se u ní léčila. Blondýnka by měla po velkorysé nabídce skočit a horlivě souhlasit. Zatím si vyžádala čas na rozmyšlenou.

Přitom by měla jednat rychle, podle partnera zpěvačky Šárky Rezkové (51) na tom není dobře: „Dvě hodiny denně je v pořádku, dvaadvacet hodin je totálně mimo. Denně tahala tašku s alkoholem. Pivo, víno, absint.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...