Hana Zagorová: Stále miluje Petra Rezka?

V sedmdesátých letech si zcela podmanili milovníky populární hudby. Kdo by za oněch časů neznal Hanu Zagorovou a Petra Rezka (78)!

Jejich Duhovou vílu si broukala celá země. A už tehdy, ač bulvární noviny neexistovaly a v Rudém Právu se psalo leda o žních a pětiletkách, se šuškalo, že Hana a Petr si nejsou lhostejní.

Také vás může zajímat ...

O lásce nejen zpívali, byli do sebe skutečně zamilovaní. Proč se museli rozloučit? „U jedné zahraniční kolegyně jsem viděla, že má za sebou dva mladé kluky, co tančí a zpívají. Usmyslela jsem si, že je chci taky, a tak jsme v talentové soutěži našli Petra Kotvalda a Stanislava Hložka,“ vzpomíná Hana.

Petr to nesl jako křivdu. V roce 1981 spolupráci s Hanou ukončil, ponoukán i všelijakými jízlivými hlásky, například půvabnou rakouskou zpěvačkou Goldie Ens (66). „Pořád mi říkala:

Přece nebudeš celý život dělat Hance roští, a navíc s dalšími kluky,“ podotýká fešák s knírkem. Bylo to smutné loučení. Ale protože stará láska nerezaví, vystupují spolu už léta zas. Jak dalece jsou si blízcí, tají, neboť jsou oba šťastně zadaní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama